درباره شوکواستار

شوکواستار فعالیت خود را از سال 1395 به عنوان تامین کننده محصولات خوراکی اصیل خارجی نظیر انواع قهوه، شکلات، تنقلات خارجی، اکسسوری قهوه و تراول ماگ در بازار بزرگ تهران آغاز کرد. تخصص اعضای این شرکت به حوزه محصولات  خوراکی و تجربه آنها در تامین بیش از هزار سفارش برای فروشگاه های متعدد موجب شد تا در سال 1401 اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی شوکواستار به منظور عرضه سریع و مقرون به صرفه تر این محصولات به مصرف کنندگان کنند.

در اين فروشگاه اینترنتی تمام تلاش خود را بر اين اساس بنا کرده ایم تا محصولات خوراکی و متنوع را با بهترین کیفیت و به طور مستقيم از شرکت های توليدی در اختيار خریداران قرار دهيم. این موضوع سبب شده تا محصولات این فروشگاه بدون واسطه و با قیمتی پایین تر از نمونه های مشابه در بازار و دیگر فروشگاه های اینترنتی به دست خریداران برسد. از دیگر اهداف این فروشگاه اینترنتی، عرضه برندهای معتبر با تاریخ مصرف طولانی است به گونه ای که خریداران از کیفیت و ماندگاری کالاهای خریداری شده رضایت کامل داشته باشند.

فروشگاه اینترنتی شوکواستار با سابقه 5 سال در بازار بزرگ تهران ،تجربه طولانی مدت و کسب نماد اعتماد الکترونیک رضایت شما از خرید و اصالت و کیفیت محصولات عرضه‌شده در سایت را کاملاً تضمین می‌کند. شما می‌توانید محصولات خوراکی مورد نیاز خود را با بهترین قیمت از این فروشگاه خریداری کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن اینترنتی خرید کنید و درهرکجای ایران سفارش خود را تحویل بگیرید.

ماموریت :

دیدگاه ما نسبت به برند شوکو استار در دو سال آینده این است که تمامی خدمات وکالا های خود را به سمت فروش انلاین برده و مرجع بزرگ مواد غذایی خارجی باشیم همین طور بتوانیم خدمات و کالاهای خود به سراسر ایران و کشورهای خاورمیانه و حاشیه خلیج فارس ارسال نماییم.

شوکو استار

چشم انداز:

گروه شوکو استار ارائه کالا با کیفیت و با قیمت مناسب را به مشتریان ،ماموریت اصلی خود دانسته و از ارائه هرگونه کالای غیر اورجینال برحذر می باشد

تا قبل از این تمام تمرکز ما فقط فروش همکاری و عمده بود. اما حالا سایتی را افتتاح کردیم دنبال یک چالش سخت‌تر با رقبایی سخت‌تر بودیم. باید با حفظ کیفیت موجود و راضی نگه داشتن همکاران و مغازه دارها سایت رو به سمتی می‌بردیم که بتونه تو همه فاکتوربا سایت‌های معروف موادغذایی رقابت کنه.

دوباره آیه یاس خوندن‌ها شروع شد: تا وقتی دیجی کالا هست کی از شما خرید می کنه؟ میدونید چقدر دردسر داره؟ و ….
اما ما همیشه از چالش استقبال می‌کنیم. معتقدیم سختی کاره که باعث پیشرفت میشه. البته تو این راه تمام تلاشمون اینه که نه تنها سطح کیفیت خدمات عمده پایین نیاد بلکه با اضافه ش  دن کالاهای برند و یوزر‌پسند به سایت و ایجاد گردش، سبد کامل‌تری برای خرید رو در اختیار همه قرار بدیم. ما قرار نیست توقف کنیم اما همیشه مشکلات وجود خواهند داشت. ممنون میشیم که تو این راه شما هم راهنمای ما باشید.