اطلاعات درباره ما

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید

خطا: فرم تماس پیدا نشد.

اطلاعات و سوالات

سوالات متداول

بله، کلیه شکلات ها و سایر محصولات فروشگاه تنقلات از مبادی اصلی تولید کننده تهیه شده و اصل می باشد. گروه تنقلات ارائه کالای با کیفیت و با قیمت مناسب را به مشتریان، ماموریت اصلی خود دانسته و از ارائه هرگونه کالای غیر ارجینال بر حذر می باشد. مشتریان عزیز در صورت هرگونه سوال احتمالی در مورد کالاهای فروشگاه می توانند با همکاران ما تماس برقرار نمایند.

بله، تمامی شکلات ها و سایر کالاهای فروشگاه شوکواستار دارای تاریخ مصرف استاندارد بوده و مطابق سیاستهای این مجموعه کلیه کالاهایی که تاریخ مصرف آنها از حداقل استاندارد کمتر باشد از گردونه انبار گروه تنقلات خارج می شود.

بدیهی است مشتریان عزیز می توانند قبل از خرید جهت اطمینان خاطر از تاریخ مصرف کالاها با همکاران ما تماس برقرار نمایند.

خیر، بر اساس تجربیات این گروه در ارسال کالا به نقاط مختلف ایران در سالهای گذشته، کلیه شکلات ها و دیگر کالاهای ارسالی به شهرستان در بسته بندی های مناسب و ضد ضربه تعبیه شده تا از هرگونه آسیب احتمالی در امان باشد.

بهتر است برای خرید شکلات در فواصل گرم سال  ( برای  مشتری های شهرستان) با هماهنگی با فروشگاه انجام شد  تا شکلات ها  آب نشوند

با توجه به اینکه محصولات سایت شوکو استار مواد غذایی می باشند، خدمات پس از فروش شامل پاسخگویی و مشاوره خرید به مشتریان، ارجاع کالای مشکل دار (با هماهنگی کارشناسان ) و جبران خسارت مشتری در صورت وجود هرگونه ایراد خرابی یا فاسد بودن کالا در محصولات ارائه شده توسط گروه شوکواستار  می باشد.