مالک(Required)
فایل ها را به اینجا بکشید
Accepted file types: jpg, png, pdf, Max. file size: 5 MB.

   

   

  شوکواستار به عنوان بزرگترین سایت پخش موادغذایی ،شکلات ،قهوه با بیشترین تنوع کالا و ارسال به سراسر ایران نامی شناخته شده در بازار موادغذایی کشور می باشد. تنوع بالای کالای سایت شوکواستار باعث می شود تا شما همکار گرامی از دغدغه همیشگی تامین کالای مغازه برای همیشه راحت شوید.

  بعد از تایید همکاری، قیمت های خرید عمده محصولات به صورت لیست در پلتفرم واتس آپ برای شما قابل مشاهده خواهد بود. با مشاهده قیمت خرید عمده می توانید بدون دردسرهای زمانی و  رفت و آمد و جور کردن اجناس از چندین مغازه ، تنها با چند کلیک کالای مورد نیاز خود را خریداری کنید.

  گروه شوکو استار آمادگی تامین درخواست خرید تعداد بالا محصولات وهمکاری  با فروشگاه ها، قنادی ها، کافی شاپ ها وهمین طور در خواست خرید محصولات برای سازمان ها و ارگان ها،شرکت ها با تخفیف ویژه امادگی دارد،

  همراهان شوکو استار که قصد خرید حجمی محصولات را می توانند با شماره تلفن ۳۳۷۲۷۸۹۰-۰۲۱ تماس بگیرندو یا شماره واتس آپ  09052703707 پیام ارسال نمایند و از شرایط خرید محصولات مورد نظر مطلع شوند .

  لازم به ذکر است که حداقل مبلغ سبد خرید برای همکاران گرامی پنج میلیون تومان در هر سفارش می باشد . البته برای محاسبه قیمت خرید عمده برای همکاران نیازی به خرید تعداد بالا از هر محصول نیست و الزامی برای تعداد وجود ندارد و شما می توانید بدون دغدغه تعداد کالای مورد نیاز خود را با قیمت خرید عمده خریداری کنید.

  اگر شما مغازه دار یا پخش کننده هستید برای مشاهده قیمت خرید عمده و همکاری کافیست مراحل زیر را دنبال کنید:

  • ارسال پیام از طریق واتس آپ
  • بعد از ارسال پیام نام فروشگاه خود را به همراه یک عکس از مغازه یا کارت ویزیت خود به شماره تلگزام 09052703707  یا در اینستاگرام به آدرس (shokostaar)برای تایید حساب همکاری ارسال کنید.

  کانال تلگرام پخش موادغذایی شوکواستار

  شوکواستار به منظور رفاه حال همکاران گرامی و اطلاع رسانی محصولات و تخفیفات، اقدام به راه اندازی کانال تلگرام خرید عمده موادغذایی کرده است. در این کانال سعی شده است تا جدید ترین محصولات و توضیحات در مورد محصولات  به صورت بروز نگهداری شود و از ارسال هرگونه پست تبلیغاتی یا موارد مشابه به جز محصولات برای همکاری و عمده جلوگیری می شود. هر چند برای دسترسی کامل به همه محصولات ، موجودی و قیمت سایت شوکواستار مرجع کامل تری و تماس با مجموعه می باشد.

  ارسال ارزان به سراسر نقاط ایران

  فرقی نمی کند شما در کدام شهر باشید. بانه و تبریز و اردبیل و کردستان و کرمانشاه و … در غرب کشور یا اهواز و بوشهر و چابهار و … در جنوب یا زاهدان و فردوس و مشهد و … در شرق یا در استان های شمالی مازندران و گیلان و گلستان یا در شیراز و اصفهان و قم و … در مرکز ایران عزیز.

  حتی فرقی نمی کند در شهرهای بزرگ دارای کسب و کار هستید یا در روستاها. شوکو استاربه تمام نقاط ایران ارسال کالا دارد.

  این نکته حائز اهمیت است که به دلیل حجیم و سنگین بودن سفارش های خرید عمده و برای کاهش هزینه ارسال ، ارسال سفارش های خرید عمده از طریق باربری صورت می پذیرد. البته این امکان فراهم شده تا در موارد خاص با هماهنگی با بخش ارسال یا فروش ، سفارش های عمده نیز از طریق تیپاکس یا پست برای شما همکاران گرامی ارسال شود.