شکلات, شکلات میلکا

شکلات میلکا MILKA

شکلات میلکا

یکی از برندهای بسیار با کیفیت و خوشمزه شکلات، برند شکلات میلکا می‌باشد؛ که از مواد اولیه سالم و با کیفیت درست شده و مطابق انواع سلیقه‌ها در رده‌های سنی گوناگون، با قیمت مناسب است.

شکلات امروزه پای ثابت بیشتر دور همی‌ها و مهمانی‌هاست؛ و در سبد خانوار ما ایرانی‌ها نیز جای خود را باز کرده است. شکلات، به دلیل خوشمزگی و دارا بودن برخی خواص درمانی، روز به روز محبوبیت بیشتری در بین اقشار مختلف مردم پیدا می‌کند؛ و همین امر باعث تنوع بسیار زیاد این محصول، متناسب با ذائقه های گوناگون شده است.

شکلات میلکا

علت محبوبیت بالای شکلات میلکا

*رعایت استانداردهای جهانی در ساخت شکلات میلکا

*استفاده از بسته بندی‌های عالی و منحصر به‌فرد

*کیفیت بسیار بالای مواد اولیه

*تنوع بالا در محصولات مناسب با انواع سلیقه‌ها و ذائقه‌ها

*بازار یابی بسیار خوب

*قیمت مناسب محصولات

*لطافت و نرمی شکلات در زمان میل کردن

*عدم استفاده از چربی‌های مضر در ترکیب شکلات

شکلات میلکا

شکلات میلکا محصول کدام کشور است؟

شرکت اصلی میلکا در کشور سوئیس قرار دارد. ولی امروز در برخی کشورها نظیر آلمان و ترکیه نیز محصولات این شرکت تحت لیسانس شرکت اصلی در سوئیس تولید می‌شوند و بیش از 400میلیون شکلات میلکا را در سراسر جهان به فروش می‌رسانند.

این شرکت، یکی از شناخته‌شده‌ترین و عالی‌ترین شرکت‌های شکلات سازی در جهان است. یک عامل مهم دیگر در شناخته شدن شکلات میلکا، علاوه بر کیفیت بالای آن، بازاریابی خوب و موفق این شرکت است که توانسته آن را در کمتر از یک قرن، به یکی از پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین برند‌ها تبدیل کند.

خالق شکلات میلکا

خالق شکلات میلکا فیلیپ سوشارد است. این شخص به دلیل شکست در برنامه تجاری خود در آمریکا، به سوئیس بازگشت و در سال 1825 یک قنادی تاسیس کرد؛ سپس آن قنادی را به منظور توسعه کسب و کار و تولید شکلات تخته‌ای بعد از یک سال، به جای دیگر انتقال داد.

فیلیپ سوشارد، در سال 1890 دار فانی را وداع گفت؛ و پس از مرگ وی، فرزندانش این تجارت را در دست گرفتند و آن را توسعه دادند. در سال 1890 شکلات شیری سوشارد جای خود را در بازار پیدا کرد و به سرعت معروف شد. سپس در سال 1901 برند میلکا بوجود آمد. شرکت شکلات میلکا در آن زمان، اولین شرکتی بود که، علاوه بر شکلات شیری، شکلات تخته‌ای نیز تولید می‌کرد.

اسم برند میلکا از دو کلمه آلمانی میلک (milch ) به معنای شیر و کلمه (kakao) به معنای کاکائو، مشتق شده است. به مرور زمان برند سوشارد از روی بسته‌بندی‌ها حذف شده و برند میلکا جایگزین آن گردید. از سال 1973تا کنون این شرکت با نام میلکا به بازارهای جهانی عرضه می‌شود. اکثر محصولات این برند در سال 1990 توسط شرکت چند ملیتی آمریکایی کفت فودز، که در صنعت کشاورزی و مواد غذایی فعال است، خریداری شد.

تاریخچه شکلات میلکا

قدمت این برند شکلات نزدیک یک قرن است؛ به طوری که شاید این نام برای پدر بزرگ و مادربزرگ شما نیز، آشنا باشد و از طرفداران این شکلات باشند.

شروع کار میلکا از یک کارخانه متروک آغاز شد و میلکا یکی از زیر مجموعه‌های شرکت mondelez international  بود. این برند به مرور زمان و با تعهد کامل به اصول اخلاقی، کسب و کار خود را توسعه داد؛ و در آن زمان، تمام شیر مورد استفاده در شکلات شیری میلکا، از 60 راس گاو پرورش داده شده در کوستان آلپ، تامین می‌شد.

عملکرد قوی و هوشمندانه تیم تبلیغاتی و بازاریابی میلکا، باعث شناخته شدن این برند در سراسر دنیا شده است. یکی دیگر از دلایل مشهور شدن شکلات میلکا، استفاده بسیار هوشمندانه از نماد گاو بنفش روی بسته بندی آن بود؛ این گاو از نژادی خاص به نام سمینتال است که، به کیفیت بالای شیرش شهرت دارد.

به گفته مدیر بازاریابی شرکت، در ساخت شکلات میلکا از شیر دام‌های مزارع آلپ استفاده می‌شود و تصویر گاو سمینتال راهی برای اطمینان خاطر دادن به مشتری است.

کیفیت شکلات میلکا

سه ماده اولیه تشکیل دهنده شکلات‌های میلکا عبارتند از: شکر، دانه‌های کاکائو و شیر خالص گاوهای مزارع کوهستان آلپ. میلکا بر خلاف برندهایی مانند: هرشی یا کدبری، که در تهیه شکلات‌هایشان از شیر تازه استفاده می‌کنند، شکلات‌هایش را با پودر شیر خشک تهیه شده از شیر تازه گاو، درست می‌کند.

شیر گاوهای مزارع آلپ، طبق گزارش کتابخانه ملی پزشکی، از سالم‌ترین انواع شیر است؛ و استفاده از این شیر، نقش بسزایی در محبوبیت و شهرت شکلات میلکا دارد.

میلکا تمام کاکائوی مورد نیاز خود را از کشاورزانی که تحت حمایت کاکائو لایف هستند، تامین می‌کند.

کاکائو لایف برنامه‌ای است که شرکت موندلیز برای مقابله با روند جنگل زدایی در کشورهای استوایی تولید کننده کاکائو به اجرا گذاشته است. تولید کنندگان کاکائو در این کشورها به دلیل فقر شدید و نبود قوانین بازدارنده جدی، مبادرت به جنگل زدایی گسترده‌ای کردند تا زمین‌ها را به مزارع کشت کاکائو تبدیل کنند؛

این کار صدمات جبران ناپذیری به جنگل‌ها و محیط زیست وارد می‌کرد. شرکت موندلیز با اجرای این برنامه، مشوق‌هایی را به کشاورزان پیشنهاد می‌دهد تا در کنار کشت کاکائو سایر گونه‌های درختی را نیز، بکارند. با این کار هم از کشاورزان حمایت می‌شود و هم نابودی جنگل‌ها متوقف می‌شود.

میلکا از سال 2018 به این برنامه پیوسته است.

شکلات میلکا اورئو

تبلیغات نوآورانه و بی‌نظیر شکلات میلکا

این برند از همان ابتدا برای معرفی خود به گونه‌ای متفاوت و عالی عمل کرده بود. طرح گاو بنفش با زنگوله قرمز در گردن در کوهستان آلپ، تصویری است که روی بسته بندی این برند بوده و تاثیر زیادی در مشهور و معروف شدن این برند دارد.

راه‌اندازی کمپین شکلات میلکا

شرکت میلکا در آگوست سال 2013 کمپینی را راه اندازی کرد که هدف اصلی آن تشویق مصرف کنندگان فرانسوی به خصیصه بخشش و مهربانی بود . این ایده توسط یک مامور ارتباطات مطرح شد تا به این وسیله سخاوت و بخشش و عشق را در جامعه نهادینه کند.

روند کار به این شکل بود که، خریدار یک تخته شکلات سفارشی می‌خرید بعد وارد وبسایت اختصاصی کمپین می‌شد و کد منحصر بفرد روی بسته بندی را ارسال می‌کرد. در ادامه انتخاب می‌کرد که آخرین مربع شکلات تخته‌ای، طی یک الی چهار هفته دیگر، برای چه کسی فرستاده شود.

این ایده خلاقانه باعث ایجاد خشم و ناراحتی و سوء تفاهم در برخی افراد شد. زیرا آنها یک تکه شکلات کوچک خرد شده دریافت کرده بودند و آن را توهینی نسبت به خود تلقی می‌کردند. این باز خوردها و همچنین درک نشدن علت اصلی ایجاد این کمپین، میلکا را مجبور به عذرخواهی از مصرف کنندگان کرد و در نهایت ایده اصلی که ترویج بخشش و عشق‌ورزی با به اشتراک گذاری یک تکه شکلات بود، به کلی فراموش شد.

شکلات میلکا ولنتاین

اسپانسر تیم‌های ورزشی

علاوه بر راه‌اندازی کمپین، یکی دیگر از ایده‌های تبلیغاتی خاص میلکا، اسپانسرینگ لیگ‌ها، جام‌ها و تیم‌های برتر ورزشی است. این برند محبوب از طلایه‌داران این حرکت تبلیغی است.

میلکا پای ثابت ورزش اسکی در جهان است. علاوه بر اسکی میلکا در بوندس‌لیگا و اکثر جام‌های جهانی نیز حضور پررنگی دارد. این برند حامی ورزشکاران حرفه‌ای بسیاری بصورت انفرادی است.

شکلات میلکا

انواع شکلات میلکا

-شکلات شیری اورئو

-شکلات شیری فندقی

-شکلات شیری فندق و کشمش

-شکلات میلکا مدل شیری

-شکلات شیری ماست و توت فرنگی

-شکلات سفید شیریmilka

شکلات دو رنگ سفید و شکلاتی میلکا

ارزش غذایی شکلات میلکا

میزان کالری در انواع شکلات میلکا بسته به نوع مواد استفاده شده در آن، متفاوت است.

برای مثال کالری موجود در شکلات 100گرمی میلکا حدود 529 است. پروتئین آن 3.6 کربن آن 59 و چربی آن 29 است. در حالی که کالری موجود در شکلات تخته‌ای میلکا برابر با 526 کالری است.

این شکلات‌ها به خاطر استفاده از مواد اولیه با کیفیت و نحوه ساخت آنها دارای ارزش غذایی بالایی هستند.

قیمت شکلات میلکا

میلکا از پیش‌گامان تولید انبوه شکلات‌هایی با کیفیت بالا و قیمت پایین بوده است، به نحوی که خرید آن برای عموم مردم مقدور باشد. قیمت شکلات‌های میلکا با توجه به محبوبیت جهانی و قدمت طولانی و کیفیت مثال زدنی آن، نسبت به انواع مشابه بسیار مناسب‌تر است. در زیر قیمت فعلی برخی از شکلات‌های این برند محبوب آورده شده است تا با مقایسه آن با اجناس مشابه، پی به مناسب بودن قیمت آن ببرید.

شکلات میلکا مدل اوریو100 گرم                  48000تومان

شکلات میلکا شیری 100 گرمی                     48000تومان

شکلات میلکا کرم آلبالو                                48000تومان

تابلت شکلات میلکا با مغز فندق                     48000تومان

شکلات توت فرنگی میلکا                              48000 تومان

شکلات میلکا مدل توت فرنگی و ماست100 گرم    48000تومان

خرید شکلات میلکا

میلکا را به راحتی می‌توانید از سایت‌ شوکو استار و فروشگاه‌های معتبر تهیه کنید.

ما به چند دلیل به شما توصیه می‌کنیم خرید آنلاین انواع محصولات متنوع میلکا را از سایت ما انجام دهید:

01- ما محصولات اورجینال و با کیفیت را به شما ارائه می‌کنیم که ساخت کشورهای آلمان و ترکیه تحت لیسانس سوئیس هستند؛ و از این نظر به شما اطمینان خاطر می‌دهیم.

02-با خرید آنلاین علاوه بر صرفه‌جویی در وقت و هزینه می‌توانید با توجه به تنوع بالای محصولات خریدی آسان و جذاب داشته باشید.

03-محصول درخواستی شما در کوتاهترین زمان ممکن به دستتان خواهد رسید.

04-همکاران ما پیوسته پاسخگوی شما در صورت بروز مشکل یا داشتن سوال هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *