قهوه, قهوه فوری

قهوه فوری چیست؟

قهوه فوری چیست ؟

قهوه فوری چیست ؟

قهوه یکی از نوشیدنی های محبوب جهان است که از دهه‌ها قبل به عنوان منبع انرژی و لذت مصرف می‌شود. اما در دنیای امروز، تکنولوژی به گونه‌ای پیشرفته شده که انواع مختلفی از قهوه‌های فوری نیز به بازار عرضه می‌شوند. در این مقاله به معرفی و بررسی قهوه فوری چیست؟ و انواع قهوه فوری مختلف موجود در وب سایت شوکو استار خواهیم پرداخت.

قهوه فوری چیست؟

تاریخچه قهوه

قهوه فوری چیست؟ یکی از محبوب‌ترین نوشیدنی‌های گرم در جهان است. این نوشیدنی از دانه‌های بوداده و آسیاب‌شده ٔ گیاه قهوه به‌دست می‌آید و کمی اسیدی است و به‌علت داشتن کافئین بالا، یک ماده محرک است. گیاه قهوه بومی یمن و آفریقا است اما بسیار بیش از این مناطق، در مناطق نیمه‌گرمسیری و گرمسیری قاره آمریکا و جنوب‌شرقی آسیا همچنین به‌نسبت کمتر در برخی از نواحی جنوب آسیا مانند هند کشت می‌شود. در جهان اسلام، نوشیدن قهوه به عنوان جایگزین نوشیدن الکل استفاده می‌شد و از قرن ۱۳ میلادی بسیار محبوب و مقبول شد. تا آغاز قرن ۱۵ میلادی در مصر، شام و عثمانی بسیار مصرف می‌گردید و در همهٔ این شهرها قهوه‌خانه‌هایی برپا شد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و سبک زندگی مدرن، قهوه فوری به عنوان یک راه حل سریع و آسان برای تهیه قهوه در زمان‌های مختلف به وجود آمده است. این نوع قهوه با تجزیۀ دانۀ قهوۀ برشتۀ خالص به دست مى آید و با تغليظ، خشک کردن و پودر کردن توليد مى شود.

انواع قهوه فوری در وب سایت شوکو استار

در وب سایت شوکو استار، انواع مختلفی از قهوه‌های فوری با کیفیت عالی و طعم‌های متنوع ارائه می‌شود. در ادامه به معرفی برخی از محصولات معتبر و محبوب این وب سایت خواهیم پرداخت:

قهوه فوری ساشه استارباکس کلمببیا

استارباکس جدیدا در عرصه تولید قهوه های فوری (قهوه های فراوری شده آماده) نیز فعالیتش را بیشتر نموده تا جایی که قهوه های ساشه ای فوری را به بازار عرضه نموده. قهوه فوری کلمبیا تشکیل شده از مرغوبترین قهوه های عربیکای آمریکای جنوبی در ساشه های ۲٫۳ گرمی تنها کافیست که به آب جوش اضافه شود و طعم یک قهوه فوق العاده قوی را به شما تقدیم کند. در فروشگاه شوکو استار، این محصول با 50 عدد ساشه ۲٫۳ گرمی موجود است. شما می‌توانید این محصول را از فروشگاه شوکو استار تهیه کنید و لذت ببرید.

قهوه فوری استارباکس ساشه ای اسپرسو

قهوه فوری ردماگ مدل فورته 230 گرمی

قهوه فوری ردماگ مدل فورته 230 گرمی یکی از محصولات محبوب در بازار است. این قهوه فوری با تجزیۀ دانۀ قهوۀ برشتۀ خالص به دست مى آید و با تغليظ، خشک کردن و پودر کردن توليد مى شود. این محصول در فروشگاه شوکو استار موجود است و شما می‌توانید آن را با قیمت 365 هزار تومان خریداری کنید.

قهوه فوری ردماگ نستله

قهوه فوری جاکوبز گلد طلایی 200 گرمی

قهوه فوری جاکوبز گلد طلایی 200 گرمی یکی از بهترین قهوه های فوری موجود در بازار می باشد که تیم کارشناسی کمپانی جاکوبز با استفاده از روش های خاص به طعم مطلوب یک قهوه فوری آروماتیک و ملایم و همچنین دارای عطر و طعم خوب به آن دست یافته اند. این محصول در فروشگاه شوکو استار موجود است و شما میتوانیدبه راحتی خریداری کنید. 

قهوه فوری جاکوبز طلایی

قهوه فوری دیویدف فاین آروما Davidoff Fine Aroma

قهوه فوری دیویدف فاین آروما 100 گرمی یکی از بهترین قهوه های فوری موجود در بازار می باشد که تیم کارشناسی کمپانی دیویدف با استفاده از روش های خاص به طعم مطلوب یک قهوه فوری آروماتیک و ملایم و همچنین دارای عطر و طعم خوب به آن دست یافته اند. این محصول در فروشگاه شوکو استار موجود است و شما میتوانید خریداری کنید.

قهوه فوری دیویدف ریچ Rich Aroma

قهوه فوری دیویدف ریچ 100 گرمی یکی از بهترین قهوه های فوری موجود در بازار می باشد که تیم کارشناسی کمپانی دیویدف با استفاده از روش های خاص به طعم مطلوب یک قهوه فوری آروماتیک و ملایم و همچنین دارای عطر و طعم خوب به آن دست یافته اند. این قهوه با ترکیب لوبیا های آمریکای جنوبی و آفریقای شرقی ساخته شده است و دارای عطر و طعم فوق العاده ای می باشد. این محصول در فروشگاه شوکو استار موجود است و شما میتوانید با خریداری کنید. 

قهوه فوری جاکوبس 200 گرمی سبز مونارچ

قهوه فوری جاکوبز 200 گرمی سبز مونارچ یکی از بهترین قهوه های فوری موجود در بازار می باشد که تیم کارشناسی کمپانی جاکوبز با استفاده از روش های خاص به طعم مطلوب یک قهوه فوری آروماتیک و ملایم و همچنین دارای عطر و طعم خوب به آن دست یافته اند. این قهوه از ترکیب قهوه نژاد عربیکا و روبوستا تولید شده است و از لحاظ طعم و کافئین کیفیت خوبی دارد. این محصول در فروشگاه شوکو استار موجود است و شما میتوانید  خریداری کنید. 

قهوه فوری جاکوبز

قهوه فوری دیودف اسپرسو و شکلات 57

قهوه فوری دیودف اسپرسو 57 اینتنس 100 گرمی یکی از بهترین قهوه های فوری موجود در بازار می باشد که تیم کارشناسی کمپانی دیودف با استفاده از روش های خاص به طعم مطلوب یک قهوه فوری آروماتیک و ملایم و همچنین دارای عطر و طعم خوب به آن دست یافته اند. راز قهوه دیودف اسپرسو 57 در تعادل مناسب بین زمان و دمای برشته شدن قرار دارد. این قهوه با ترکیب قهوه های عربیکا از آمریکای مرکزی و جنوبی ساخته شده است و دارای عطر و طعم فوق العاده ای می باشد. این محصول در فروشگاه شوکو استار موجود است و شما میتوانید با خریداری کنید. 

قهوه فوری علی کافه 40 عددی بلک گلد (alicafe)

قهوه فوری علی کافه بلک گلد 40 عددی یکی از بهترین قهوه های فوری موجود در بازار می باشد که تیم کارشناسی کمپانی علی کافه با استفاده از روش های خاص به طعم مطلوب یک قهوه فوری آروماتیک و ملایم و همچنین دارای عطر و طعم خوب به آن دست یافته اند. این قهوه با ترکیب لوبیا های عربیکا و روبوستا ساخته شده است و دارای عطر و طعم فوق العاده ای می باشد. این محصول در فروشگاه شوکو استار موجود است و شما میتوانید با  خریداری کنید.

آیا نسکافه همون قهوه فوری هست؟

بسیاری از افراد به اشتباه فکر می‌کنند که نسکافه همان قهوه فوری است، اما این دو مفهوم به معانی مختلفی اشاره دارند. نسکافه یکی از معروف‌ترین برندهای قهوه فوری است که به واسطه تبلیغات قوی و کیفیت مناسب، محبوبیت زیادی بین مصرف‌کنندگان دارد. در واقع، قهوه فوری به تمامی نوع قهوه‌هایی اطلاق می‌شود که به سرعت و بدون نیاز به استفاده از دستگاه‌های قهوه‌ساز، آماده می‌شوند. این نوع قهوه‌ها عمدتاً به صورت پودری یا ترکیباتی ارائه می‌شوند که کافیست آب داغ را به آن‌ها اضافه کنید تا در لحظاتی قهوه آماده شود. از این جهت، نسکافه نیز به عنوان یک نوع از قهوه فوری در نظر گرفته می‌شود.

طرز تهیه قهوه فوری چیست؟

برای تهیه قهوه فوری، ابتدا یک قاشق چای‌خوری از قهوه را در یک فنجان گرم اضافه کنید. سپس آب جوش را به مقدار لازم به قهوه اضافه کنید و خوب مخلوط کنید. منتظر بمانید تا قهوه حالتی یکدست به خود بگیرد و سپس می‌توانید لذت لحظاتی دلپذیر با قهوه فوری را تجربه کنید.

نتیجه‌گیری

قهوه فوری یک راه حل سریع و آسان برای لذت‌بردن از طعم قهوه در هر زمانی است. وب سایت شوکو استار با ارائه انواع مختلفی از قهوه‌های فوری با کیفیت، به علاقه‌مندان به قهوه امکان می‌دهد تا انتخابی مناسب برای خود داشته باشند.
پرسش‌های متداول
  • آیا قهوه فوری مناسب برای استفاده در سفر است؟
بله، قهوه فوری به عنوان یک گزینه سریع و مناسب برای استفاده در سفرها و محیط‌های مختلف مناسب است.
  •  آیا قهوه فوری دارای کمپوستیبل بودن است؟
برخی از برندهای قهوه فوری تلاش می‌کنند تا محصولات کمپوستیبل و دوستدار محیط زیست تولید کنند، اما تمام انواع قهوه فوری این خاصیت را ندارند.
  • آیا طعم قهوه فوری با قهوه تازه تفاوت دارد؟
بله، طعم قهوه فوری ممکن است تا حدی با طعم قهوه تازه تفاوت داشته باشد، اما انواع مختلفی از قهوه فوری با طعم‌ها و خصوصیات متفاوت ارائه می‌شود که می‌توان به ترجیحات شخصی انتخاب کرد.
  • قهوه فوری چیست؟
قهوه فوری، نوعی از قهوه است که از عصاره قهوه خشک تهیه می شود. عصاره قهوه فوری مثل قهوه معمولی، از طریق دم کردن دانه های آسیاب شده قهوه به دست می آید اما غلیظ تر است.

نسکافه کلاسیک 500 گرم پاکتی

قیمت اصلی 650,000 تومان بود.قیمت فعلی 600,000 تومان است.

قهوه فوری ساشه استارباکس کلمبیا

قیمت اصلی 620,000 تومان بود.قیمت فعلی 580,000 تومان است.

قهوه فوری ردماگ مدل فورته 230 گرمی

قیمت اصلی 385,000 تومان بود.قیمت فعلی 365,000 تومان است.

قهوه فوری علی کافه 40 عددی بلک گلد (alicafe)

قیمت اصلی 375,000 تومان بود.قیمت فعلی 345,000 تومان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *